Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa klientów w zakresie ubezpieczeń majątkowych
  • negocjowanie warunków umów
  • przygotowywanie i przeprowadzanie prezentacji dla klientów
  • doradztwo w zakresie ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem
  • budowanie długotrwałej relacji z klientami

Nasze wymagania

  • zdany egzamin brokerski
  • doświadczenie w obszarze ubezpieczeń majątkowych
  • znajomość procedur brokerskich
  • umiejętność oceny ryzyka ubezpieczeniowego oraz zbudowania programu ubezpieczeniowego
  • umiejętność nawiązywania kontaktów
  • poszukujemy osoby odpowiedzialnej, rzetelnej, dobrze zorganizowanej

To oferujemy

  • korzystne warunki zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dodatkowa prowizja od nowych klientów
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • pracę hybrydową - w piątki pracujemy zdalnie
  • brak dress code’u
  • przyjazna, rodzinna atmosfera w pracy
  • cykliczne szkolenia branżowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia do wykonywanej pracy
  • paczki świąteczne