Serwis brokerski
OGÓLNOPOLSKI PROGRAM BEZPIECZNE DZIECKO

Szanowni Państwo,

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom, opracowaliśmy dla Państwa nową formę pomocy w zakresie serwisu brokerskiego. Przygotowaliśmy specjalny portal internetowy, na którym na stałe będą zawarte informacje na temat aktualnych Państwa ubezpieczeń.

Wprowadzając jedynie numer swojej polisy otrzymują Państwo:

  • Dostęp do aktualnego Państwa zakresu ubezpieczenia, w tym do Ogólnych Warunków Ubezpieczenia;
  • Informację w jaki sposób zgłosić szkodę;
  • Dostęp do danych kontaktowych Państwa opiekuna;
  • W przypadku odmowy wypłaty roszczenia, wsparcie pracowników kancelarii brokerskiej Gestum Broker w zakresie sporządzenia odwołania do ubezpieczyciela lub świadczeniodawcy medycznego;
  • Jeśli reklamacja nie zostanie uznana, pracownicy kancelarii Gestum Broker wskażą możliwości pozasądowego rozstrzygania sporów.
  • Dodatkowo na każdym etapie ubezpieczenia, mogą Państwo bezpośrednio kontaktować się z pracownikiem kancelarii Gestum Broker, Pracownik będzie mógł porozmawiać na temat aktualnego zakresu ubezpieczenia, a także otrzymać poradę ubezpieczeniową.

Zanim przejdziesz do naszego serwisu, prosimy Cię o przeczytanie niniejszej informacji. Zaznaczamy, że abyś mógł zapoznać się z treścią naszego serwisu konieczne jest wyrażenie przez Ciebie zgodny na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te, takie jak w szczególności Twój adres IP, udostępniane są nam przez Ciebie poprzez wejście do serwisu www.gestumbroker.pl. Jeśli zatem zgadzasz się na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych i w dalszym ciągu wyrażasz chęć zapoznania się z treścią naszej strony internetowej prosimy Cię o wybranie opcji „Wyrażam zgodę”. Wyjaśniamy, że zamknięcie niniejszego okna będzie rozumiane jako wyrażenie przez Ciebie zgody na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych. Czytaj więcej…

Wyrażam zgodę