Serwis brokerski
OGÓLNOPOLSKI PROGRAM BEZPIECZNE DZIECKO

Zadbamy o Ciebie

Oferta dla firm projektowych i architektonicznych

Firmy projektowe i architektoniczne są przedsiębiorstwami i tak jak każde przedsiębiorstwo starają się minimalizować ryzyko strat spowodowanych roszczeniami osób trzecich w związku z prowadzoną działalnością zawodową lub strat powodowanych przez zdarzenia losowe. Straty te minimalizują między innymi poprzez zawieranie umów ubezpieczenia.

OBG FIDUTIA jest firmą brokerską działającą na rzecz firm projektowych i architektonicznych. Posiadamy znajomość branży, wiedzę dotyczącą odpowiedzialności cywilnej, jaką ponoszą projektanci, architekci, firmy architektoniczne i projektowe w związku z wykonywaniem działalności.

Jako broker ubezpieczeniowy proponujemy rozwiązania dla tych firm, mając na uwadze na ich wielkość i sposób i specyfikę prowadzonej działalności. Optymalizacja ochrony ubezpieczeniowej wymaga regularnego sprawdzania czy posiadane polisy ubezpieczeniowe są wystarczające, ale również odpowiednio dostosowane do przewidywanego rozwoju przedsiębiorstwa. Możemy dla Państwa sporządzić analizę ryzyka ubezpieczeniowego występującego, w związku z prowadzoną działalnością i przedstawić szczegółowy plan ochrony przedsiębiorstwa jak również osób w nim pracujących

Więcej informacji na ten temat w artykule:
Odpowiedzialność cywilna architektów – OC obowiązkowe

 

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą dla firm projektowych i architektonicznych, zapraszamy do wypełnienia zamieszczonego poniżej formularza Ankiety Oceny Ryzyka i wysłanie go faxem pod nr 022 826-84-73 lub mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontaktu  z naszym brokerem.

Ankieta Oceny Ryzyka »
Kontakt »

Zanim przejdziesz do naszego serwisu, prosimy Cię o przeczytanie niniejszej informacji. Zaznaczamy, że abyś mógł zapoznać się z treścią naszego serwisu konieczne jest wyrażenie przez Ciebie zgodny na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te, takie jak w szczególności Twój adres IP, udostępniane są nam przez Ciebie poprzez wejście do serwisu www.gestumbroker.pl. Jeśli zatem zgadzasz się na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych i w dalszym ciągu wyrażasz chęć zapoznania się z treścią naszej strony internetowej prosimy Cię o wybranie opcji „Wyrażam zgodę”. Wyjaśniamy, że zamknięcie niniejszego okna będzie rozumiane jako wyrażenie przez Ciebie zgody na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych. Czytaj więcej…

Wyrażam zgodę