Serwis brokerski
OGÓLNOPOLSKI PROGRAM BEZPIECZNE DZIECKO

Zadbamy o Ciebie

Ubezpieczenia OC architektów

Ubezpieczenie OC Projektanta, Architekta oraz dobrowolne ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej zawodowej pracowni architektonicznej zapewnia ochronę, gdy w związku z wykonywaniem czynności zawodowych wyrządzona zostanie osobie trzeciej szkoda.

Ochroną objęta jest odpowiedzialność cywilna ubezpieczonego architekta, za szkody powstałe w skutek wykonywanych czynności zawodowych m.in.:

  • przygotowywania planów architektonicznych obiektów budowlanych (bez względu na typ budynku oraz inwestycji),
  • przeprowadzania pełnej inwentaryzacji o charakterze architektoniczno-budowlanym,
  • wystawiania opinii architektonicznej oraz sporządzania kosztorysu inwestycji (obejmuje to także czynności wchodzące w zakres rzeczoznawstwa budowlanego),
  • OC projektanta obejmuje także planowanie zagospodarowania wnętrz – mieszkalnych i komercyjnych (w tym: biznesowych).

Oprócz powyższych czynności objętych pakietem OC projektanta, architekci mogą też skorzystać z pozostałych zabezpieczeń, które pozwolą im objąć ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej wszystkie realizacje związane z kierowaniem robotami budowlanymi, a tym samym i sprawowaniem pełnego nadzoru budowlanego.

Zanim przejdziesz do naszego serwisu, prosimy Cię o przeczytanie niniejszej informacji. Zaznaczamy, że abyś mógł zapoznać się z treścią naszego serwisu konieczne jest wyrażenie przez Ciebie zgodny na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te, takie jak w szczególności Twój adres IP, udostępniane są nam przez Ciebie poprzez wejście do serwisu www.gestumbroker.pl. Jeśli zatem zgadzasz się na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych i w dalszym ciągu wyrażasz chęć zapoznania się z treścią naszej strony internetowej prosimy Cię o wybranie opcji „Wyrażam zgodę”. Wyjaśniamy, że zamknięcie niniejszego okna będzie rozumiane jako wyrażenie przez Ciebie zgody na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych. Czytaj więcej…

Wyrażam zgodę