Serwis brokerski
OGÓLNOPOLSKI PROGRAM BEZPIECZNE DZIECKO

Zadbamy o Ciebie

Zamówienia publiczne

Nasi specjaliści doprowadzają do zawarcia umów ubezpieczenia poprzez negocjowanie ofert z towarzystwami ubezpieczeniowymi lub poprzez pomoc  w przeprowadzeniu przetargu na zakup usług ubezpieczenia.

Zespół ds. zamówień publicznych, oprócz analizy ryzyka ubezpieczeniowego i doradztwa w doborze optymalnego zakresu ubezpieczenia, pomaga również w przeprowadzeniu postępowania przetargowego w tym: w przygotowaniu specyfikacji istotnych warunków zamówienia, ze szczególnym uwzględnieniem opisu przedmiotu zamówienia, bierze także udział w pracach komisji przetargowych oraz pomaga w dokonaniu oceny ofert.

Na życzenie Klienta organizujemy całość postępowania przetargowego w naszym biurze brokerskim.

Specjalizujemy się w przetargach na:

Zanim przejdziesz do naszego serwisu, prosimy Cię o przeczytanie niniejszej informacji. Zaznaczamy, że abyś mógł zapoznać się z treścią naszego serwisu konieczne jest wyrażenie przez Ciebie zgodny na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Dane te, takie jak w szczególności Twój adres IP, udostępniane są nam przez Ciebie poprzez wejście do serwisu www.gestumbroker.pl. Jeśli zatem zgadzasz się na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych i w dalszym ciągu wyrażasz chęć zapoznania się z treścią naszej strony internetowej prosimy Cię o wybranie opcji „Wyrażam zgodę”. Wyjaśniamy, że zamknięcie niniejszego okna będzie rozumiane jako wyrażenie przez Ciebie zgody na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych. Czytaj więcej…

Wyrażam zgodę